+420 777 223 540
Přihlášení Registrace
Čeština CZ

O společnosti

Společnost ZABI CZECH s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost polské firmy ZABI Sp. z o.o. Na českém trhu zastupuje jednoho z největších polských výrobců pojezdových kol a vybavení pro posuvné brány.

Kompletní sortiment

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment všeho, co nějakým způsobem umožňuje a ulehčuje pohyb nákladu: pojezdová kola a kolečka, kladky, rolny a válečky. V segmentu vybavení pro posuvné brány nabízíme nosné vozíky, profily, hákové zámky, rolny a další doplňky. Portfolio služeb jsme v poslední době rozšířili o renovaci polyuretanových běhounů starších pojezdových kol. Dále nabízíme také potahování libovolných kovových, litinových a hliníkových součástek polyuretanem o různých stupních tvrdosti.

Pro firmy i koncové uživatele

Naše produkty a služby nabízíme nejen firmám, ale také koncovým uživatelům. Přehledný sortiment zboží s možností objednání naleznete v on-line katalogu na našich webových stránkách. Dlouhodobým a pravidelným zákazníkům poskytujeme množstevní slevy a další výhody. V případě zájmu o spolupráci s naší společností nás laskavě kontaktujte nebo se registrujte v on-line katalogu.

 
 
Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

+420 777 223 540 +420 558 711 047 Kontakt