+420 777 223 540
Přihlášení Registrace
Čeština CZ

Ochrana osobních údajů

Při vyplňování formulářů na stránkách www.zabi.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“)Uvědomujeme si důvěrnost Vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Provozovatel internetového obchodu www.zabi.cz je registrován Úřadem na ochranu osobních údajů pod číslem 00039449 a prohlašuje, že veškeré Vaše osobní údaje považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a pro interní potřebu z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetí straně. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou Vaše osobní údaje předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.

Využíváním služeb internetového obchodu dáváte souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů, jakož i souhlas k jejich poskytnutí externím dopravcům ve shora uvedeném smyslu. Svůj souhlas však můžete kdykoliv písemně odvolat. V případě, že chcete, aby Vaše osobní údaje byly z databáze vymazány, zašlete Váš požadavek na e-mailovou adresu info@zabi.cz.

Registrace u Úřadu na ochranu osobních údajů

 
Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

+420 777 223 540 +420 558 711 047 Kontakt